Ortadoğu'nun en iyi forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

forumumuzun kuralları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 forumumuzun kuralları Bir Cuma Mayıs 30, 2008 7:39 pm

Admin

avatar
Admin(takım kaptanı)
Admin(takım kaptanı)
Forumumuzun Kuralları...

1. Buradaki Mp3'ler tanıtım amacıyla konulmuştur.
24 saat içerisinde silinmesi gerekmektedir.
Aksi taktirde doğabilecek her türlü yasal sorumluluktan kosar.yetkin-forum.com sitesi sorumlu değildir.

2. Forumda siyasi propaganda,genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, baska bir üyeyi yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici mesaj yazılamaz.

3. Üyeler Forumda yeni bir konu başlıgı acmadan önce o konunun Forumda mevcut olup olmadıgını kontrol etmeliler.Aynı isimli veya aynı tartısmaları içeren konular açılamaz.

4. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılastıgınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için kesinlikle büyük harf kullanmak mesajlarda veya konu başlıklarinda yasaktır.Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor.

6. Forumda yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

7. Üye olurken ahlaksız isim (Nick) seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak,reklam yapmak ve avatarınıza resim olarak forumun düzenini bozan büyük resimler , Admin , Super Moderator ve Moderatorlere ait avatarları kullanmak kesinlikle yasaktır.. Bu kurala uyulmadığı sürece üyenin kullandığı resim hemen silinip, elinden resim koyma hakkı alınır.

8. Forumda hiç yazı yazmayanların yada uzun zaman Siteye giriş yapmayanların üyeliği silinme durumlari olabilir.

9. Yöneticiler, yazilan yazinin konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazildigina karar verirlerse yaziyi uygun bölüme aktarir veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi yönetici yetkisindedir.

10. Yönetim tarafindan ayni kisinin birden fazla rumuz veya isimle farkli kisilermis gibi ayni konuda görüs belirttigini tespit etmesi durumunda, kisinin tüm mesajlari silinir ve Foruma girmesi yasaklanir.Yine buna bagli olarak ayni kisinin birden fazla e-mail adresi ile basvurarak farkli isimler ile yazdiginin tespit edilmesi durumunda o üye Forumdan uzaklastirilir.

11. Bu Forum gönüllü ve amatör katilim anlayisiyla fikir alis-verisinde bulunulmasi icin kurulmustur. Amac disi kullanilmamasi gerekmektedir.

12. Forumun isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek Forumun veya moderatorlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir.

13. Forum kurallarina uymayan katilimcilarin Foruma yazi yazmasi engellenecektir.

14. Forumlarda baska bir sayfanin yada Forumun reklamini yapip adresini vermek kesinlikle yasaktir..

15. Ahlak disi konular acmak yasaktir..

16. Forumda Avatar resimleri için boyut sınırı 175*175 Pixel'dir. İmza resimleri için boyut sınırı 600*220 pixel'dir.

17. Başka sitelerin linklerini yayınlamak uyarı ve ardından banlama gerektiren bir durumdur. yayınlamaya devam eden üyeler sorgusuz forumdan süresiz uzaklaştırılır...

18. Verdiğiniz linklerin içeriğinden siz sorumlusunuz. Kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz ve ayrıca linkteki dosyanız şifreli ise şifresinide yazmak zorundasınız.

19. Forumdaki bazı bölümleri yazdığınız mesaj sayısına göre açılabilir şekilde olabilir. Sırf bu bölüme bakmak için ilgisiz ve konu dışı mesaj yazmak yasaktır.

20. Üyeleri rahatsız edici özel msj çekmek, banlanma sebebir, her ne şekilde olursa olsun bir üyenin, özel msjdan rahatsız olması durumunda, özel msj atan kişi forumdan uzaklaştırılır... ( özel msj ile rahatsız olan tacize uğrayan üyelerimiz mesaj larını silmeden forum yöneticilerine özel mesajla bildirsinler)

21. Forumda Yöneticiler ile her ne konuda olursa olsun ikileme düşmek, tartışmak, hakaret etmek yasaktır ve banlanma sebebedir.

22. Hiç bir forum hakkında (özeliikle bu forum hakkında) karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

23. Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yapıldığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılırlar.


23. Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN'lanacaktır.


Forum Kurallari her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.


Forumda Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.


(kosar forum yönetimi)
__________________

Kullanıcı profilini gör http://kosar.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz