Ortadoğu'nun en iyi forumu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hakan'ın heykeli dikilecek

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Hakan'ın heykeli dikilecek Bir Paz Haz. 01, 2008 5:34 pm

Hakan'ın heykeli dikilecek
30 Mayıs 2008 Cuma 09:35
Galatasaray yönetimi Hakan Şükür politikasını değiştirdi. Jübileyi rafa kaldıran Polat, müthiş teklifler sundu.


Florya'da yer alan Metin Oktay'ın heykelinin yanına, Hakan'ın heykeli dikilecek. 5 yıllık sözleşme teklif edilecek. Gayatasaray'ın sosyal sorumluluk projelerinde görevlendirilecek.

Galatasaray Futbol Okulları adı Galatasaray Hakan Şükür Futbol Okulları olacak. Ayrıca Galatasaray'ın, Adnan Polat Kamp Tesisleri adı kaldırılıp, Hakan Şükür adı konulacak.
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Polat, Mecidiyeköy'deki kulüp binasında yapılan ve 3.5 saat süren yönetim kurulu toplantısının ardından, ikinci başkan Mehmet Helvacı ve başkan yardımcısı Yiğit Şardan'la birlikte basına Hakan Şükür'le ilgili açıklamada bulundu.

Adnan Polat, Galatasaray Kulübü'nün, Hakan'la ilgili aldığı kararı açıklarken şunları söyledi:

''Biz Hakan'a 1 yıllık değil, 5 yıllık sözleşme teklifi yapacağız. Hakan'ı bu 5 yılda Galatasaray'ın futbol elçisi olarak aramızda görmek istiyoruz. Bundan kastımız, Galatasaray Futbol Okulları'nı, bundan sonra Galatasaray Hakan Şükür Futbol Okulları olarak isimlendireceğiz. Türkiye'nin her yerinde açılacak futbol okullarını, Hakan Şükür Futbol Okulları olarak adlandıracağız. Hakan'ı, Galatasaray'ın yapacağı tüm sosyal sorumluluk projelerinde görevlendirmeyi arzu ediyoruz.''

O YAŞAYAN EFSANEDİR

Hakan'ın Türk futbol tarihinin en büyük futbolcusu olduğunu söyleyen Polat, "O, yaşayan bir efsanedir. Bugüne dek futbolcu olarak Galatasaray'a katkısı oldu. Kabul ederse artık futbol adamı olarak Galatasaray'da 5 yıllık kontratla görev alacak. Hakan'a yeni yaşamında başarılar diliyoruz. Bizimle olursa çok mutlu olacağız" diye konuştu.

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz